Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Suitu delegācija Gruzijā

Biedrība Suitu kultūras mantojums īstenojusi Valsts Kultūrkapitāla fonda līdzfinansētu projektu Suitu delegācijas dalība Giorgi Garaqanidzes Tautas un baznīcas mūzikas festivālā Gruzijā, kurā Suitu sievas un Suitu dūdenieki sadarbībā ar etnomuzikoloģi Zani Šmiti piedalījās Batumi Mākslas Valsts universitātes Mūzikas fakultātes organizētajā 16. Giorgi Garaqanidzes Tautas un baznīcas mūzikas festivālā.

Festivāls un zinātniskā konference tā ietvaros norisinājās no 4.līdz 6.novembrim Batumi, Adžārijas reģionā Gruzijā. Festivāla programma bija daudzveidīga, ietverot gan etnomuzikoloģes Zanes Šmites prezentāciju par latviešu, tostarp, suitu, tradicionālo mūziku zinātniskā konferencē, gan arī uzstāšanos vairākos koncertos.

Projekts deva iespēju popularizēt suitu un visas Latvijas bagāto tradicionālās mūzikas mantojumu, kā arī iegūt jaunus draugus, pieredzi un turpmākas sadarbības plānus. VKKF līdzfinansējums projektam 2800 euro.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment