Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

2019.gadā biedrības īstenotie projekti un pasākumi

Noorganizēts 2. Latvijas dūdenieku saiets suitos ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Alsungas novada domes finansiālu atbalstu, kā arī pašu dalībnieku daļēju pašfinansējumu. Kopējā projekta summa 1150 euro, tai skaitā 350 euro Alsungas novada domes līdzfinansējums.

2019.gada nogalē uzsākts projekts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Alsungas novada domes finansiālu atbalstu, kā arī pašu dalībnieku daļēju pašfinansējumu Otrā Latvijas dūdu darbnīca un trešais Latvijas dūdenieku saiets suitos. Kopējā projekta summa 2850 euro, tai skaitā 350 euro Alsungas novada domes līdzfinansējums.

2019.gada nogalē biedrība par saviem līdzekļiem izdeva krāsojamo grāmatu Anniņa un Miķelītis apceļo Suitu zemi, kas paredzēta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Grāmatas autori – Kristīne Vasiļevska – Stepanova, Māra Rozentāle un Juris Lipsnis. Kopējā projekta summa 530 euro.

Uzsākta suitu suvenīru izgatavošana, popularizēšana un tirdzniecība ar mērķi popularizēt suitu kultūru un veicināt suitu lokālpatriotismu.

Turpināta darbība Starptautiskā Edinburgas hercoga jauniešu pašizaugsmes programmā Award ar mērķi veicināt suitu bērnu un jauniešu patriotismu un pašizaugsmi; 2019.gadā tajā iesaistīti trīs suitu jaunieši.

2019.gadā biedrība uzsāka sadarbību ar suitu etnogrāfiskajiem ansambļiem un folkloras kopām Suitu sievas, Suitu vīri un Suitu dūdenieki pasākuma Skolas soma un citu priekšnesumu organizēšanā.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment